Wbudowanie Aktu Erekcyjneogo pod budowę Ciepłowni Miejskiej

W dniu dzisiejszym tj. 7 kwietnia  2014r.  odbyło się uroczyste podpisanie i  wmurowanie aktu erekcyjnego pod budowę Ciepłowni Miejskiej w Złoczewie.

 W obecności władz samorządowych Miasta i Gminy Złoczew  akt podpisali m.in:  

Poseł na Sejm RP Cezary Tomczyk

Poseł na Sejm RP – Cezary Olejniczak

Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Dorota Ryl

Wicewojewoda Łódzki – Paweł Bejda

Starosta Sieradzki– Dariusza Olejnik

Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi   – Tomasz Łysek

Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi  – Zbigniew  Stasiak

Generalny Wykonawca inwestycji realizowanej w systemie „zaprojektuj i wybuduj”  Prezes Zarządu  Envirotech sp.zo.o  – Janusz Tomaszkiewicz

Prezes Zarządu RBS Lututów  – Marian Fita oraz Dyrektor Złoczewskiego Oddziału Banku – Krystyna Obrzud

Przedstawiciele Miejskiej Spółki Komunalnej w Złoczewie: Prezes Jarosław Halamus, Wiceprezes Anna Jankowska,

Prezesowie : Złoczewskiej Spółdzielni Mieszkaniowej –  Jerzy Nowakowski , Wspólnoty Mieszkaniowej „Kilińskiego 42”  – Krzysztof Pędziwiatr

Nadleśniczy Nadleśnictwa Złoczew – Andrzej Kuchczyński

Komendant Komisariatu Policji w Złoczewie – Włodzimierz Pieczyński

Inspektorzy Nadzoru Inwestorskiego

            Akt został zamknięty w metalowej  tubie wraz z dzisiejszym wydaniem lokalnej gazety, informacjami dotyczącymi Złoczewskiego Obszaru Funkcjonalnego,   a następnie wmurowany w boczną ścianę powstającego budynku.

Realizacja inwestycji, której nazwa brzmi  „Przebudowa systemu zaopatrzenia w ciepło Miasta Złoczew wraz z sieciami cieplnymi i węzłami z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii”, nie byłaby możliwa bez dofinansowana ze środków  Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Zakończenie budowy jest planowane na wrzesień 2014r.

Tekst pobrany z www.zloczew.pl